Hakkımızda  

" AYİNESİ İŞ'TİR KİŞİNİN LAFA BAKILMAZ "

Mekanik, ısı ve hidrodinamik mühendisliği sektöründe 20 yıldır faaliyet gösteren firmamız,1999 yılında Türkiye’de ilk defa Zodiac Prefabrik yüzme havuzu montajı ile ilerlediği kulvarda Patenti kendimize ait çelik havuz paneli imalatıyla ilklere imza atmaya devam etmektedir.
 
" Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz" atasözümüz uyarınca, Sizlere “Sınırsız Ölçü ve şekilde” prefabrik havuz taahhütlerimiz konusunda bu web sitemiz vasıtasıyla bilgi vermek istedik.
 
Havuz duvarlarını oluşturan panellerimizin üretildiği İstanbul’daki fabrikamızda bulunan makine parkı ve prosesler, son teknoloji harikası işleme tezgahlarıyla donatılmıştır.
Çelik panellerimiz, galvaniz çelik saclardan, tüm kesim işleme ve büküm vb gibi işlemlerle 0,2 mm hassasiyetle, Nümerik kontrollü bilgisayarlı tezgahlarda üretilmektedir.
 
Patent özelliğinin de açıklandığı patent belgelerimiz, kendimize özgün çalışmalarımızın simgelerinden biridir.
 
Klasik konvensiyonel betonarme yüzme havuzları ile Prefabrik Liner kaplamalı yüzme havuzları arasındaki farklılıkları Neden Prefabrik Havuz ? kısmında sizler için özetledik.
 
Tamamen bize ait bazı referanslarımızın yapım tekniklerini, E-Broşür formatındaki tanıtım CD mizin içinde ayrıntılı bir şekilde izleyebilirsiniz..
 
web sitemize ve tanıtım CD mizi izlemeye ayıracağınız zaman için şimdiden teşekkür eder, Yüzme havuzu ile ilgili tüm gereksinimleriniz konusunda sizlere teklif vermekten onur duyacağımızı bilmenizi isteriz.
 
SİSTEMPOOL Prefabrik Ekonomik Pratik ve Hızlı Olimpik Yüzme Havuzları ... Aquaparklar ... Kaydıraklar ... Düşme Havuzları ... Dalga Havuzları ... Rafting Kanal Havuzları ... Akvaryum Büyük Balık Havuzları ... Özel Yüzme Havuzları ... Göletler ... Havuz içi Liner Kaplama

"Prefabrik Havuz"
Kulvarında 15. yılımız

E-Broşür


     Neden Prefabrik Havuz ?

madde işareti Betonarme yapım tekniğinin getirdiği külfetlerin hiçbiri Prefabrik havuz tekniğinde yoktur,
madde işareti Yatırım maliyeti betonarme havuzlara göre minimum %30 daha düşüktür,
madde işareti Kimyasal harcanımı fayans yada mozaik kaplı havuzlara göre %50 daha azdır,

   

    Havuz Üst Örtüleri

Havuz örtüsü Yağmur suyunu süzmek ve çevreden gelen toz toprak,ağaçlardan dökülen polen ve yaprak gibi cisimlerin suya intikalini engellemek ve motoru koruma amaçlı kullanılır. Üzerinde biriken yaprak vs. gibi cisimler kepçe ile kolayca toplanır.

    

Bilgi Bankası

Bakım, kimyasal, sağlık gibi havuzla ilgili bilgiler...

    
 

SİSTEMPOOL tanıtım CD miz

Ödeme kolaylığı

Kredi kartınıza uygun taksitler...

altın fiyatları
Satış Temsilciliği için tıklayın

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

CV Yollamak için Tıklayınız

 
   
Yüzme Havuzu ve Klor

Klor kimya sanayinin temel hammaddelerinden birisi olup çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.


 
   
Neredeyiz?

 

 
   
E-Broşür

SİSTEMPOOL tanıtım CD miz

 

Copyright © 2005 - 2012 Sistem Havuz CS Hidrodinamik Enerji ve Prefabrik Havuz Sistemleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti . Designed by Mescomedia