DLW Delifol Liner ile Havuz Kaplama

   

   Dünya çapında kabul görmüş mükemmel kalite
    Almanyadan getirilen özel yetişmiş kaplama ustasının elinden mükemmel işçilik
    Üretici Firmadan 10 YILLIK GARANTİ SERTİFİKASI
   
ARTIK HAVUZUNUZ SU KAÇIRMAYACAK...

    DLW delifol – Yüzme Havuzu Kaplama Sistemi

DLW delifol Ticari veya özel yüzme havuzlarında, yenileme yada ilk yapımda ilk seçiminiz olmalıdır.

DLW delifol 1.5 mm kalınlığında, polyester örgüyle içten güçlendirilmiş bir PVC memrandır. Ağır kullanım şartlarındaki aquaparklarda ve ticari halk havuzlarında başarıyla kullanılmaktadır. Sıcak hava kaynağı yapılmak suretiyle, su dolumu ile uyumlu bir miktar esnekliğe sahip olacak şekilde kaplanır.

DLW delifol Kısa bir ön hazırlıktan sonra mevcut veya yeni yapılan havuzunuz çabucak kaplanıp kullanıma hazır hale gelir. Fiziksel etkilerin vereceği zarar 10-15 dakikada kolaylıkla tamir edilebilir.

DLW delifol Size 8 standart renk ve 6 çarpıcı desenin, herhangi bir kombinasyonu ile mükemmel bir havuz tasarımı için daha fazla özgürlük verir. 4 birincil renk, motifler için kullanılabilir, şirket logoları veya başka kişisel tasarımlarla havuzu kişiselleştirmek için sizi bekliyor.

DLW delifol Ciddi yatırımlar gerektiren olimpik havuzlardan, özel rehabilitasyon okullarının havuzlarına kadar tüm yelpazede, her türlü şekil ve ölçü için uygulanabilir.

DLW delifol Havuzların, merdiven, basamak, köşe, güneşlenme terası, taşma kanalı, havuz kenarı gibi tüm ayrıntılarında, güvenli sızdırmazlık ve estetik görünüm sağlayacak şekilde uygulanabilir.

DLW delifol Sadece uzman ve yetkili montajcılar tarafından tesis edilebilir. Kaynaklar, kürleşme zamanı gibi beklemeye ihtiyaç duymadığından, iş bitiminde havuza hemen su doldurulabilir.

DLW delifol 40 yıllık çalışmaların sonrasında, Güneş ışınlarına, havuz kimyasallarına, yosun üremesine karşı dayanıklı olarak yüksek derecede, fiziksel ve kimyasal Avrupa standartlarına uygun şekilde üretilmiştir. Bu bakımlardan sürekli gelişme halindedir.

DLW delifol Maksimum 34 C derecede (94 F). Kullanım şekliyle 10 yıl üretici garantisi altındadır. Havuz temizliği ve bakımı için her türlü kimyasal malzemeler mevcuttur.

   18 renk seçeneği ile istenilen sadelik, desen veya kombinasyonu seçme imkanı

   Farklı renklerin kombinasyonuyla Havuzunuza LOGO işleme ve kişiselleştirme  imkanı   10 Yıl üretici firma garantisi altında olmanın rahatlığı


 

SİSTEMPOOL Prefabrik Ekonomik Pratik ve Hızlı Olimpik Yüzme Havuzları ... Aquaparklar ... Kaydıraklar ... Düşme Havuzları ... Dalga Havuzları ... Rafting Kanal Havuzları ... Akvaryum Büyük Balık Havuzları ... Özel Yüzme Havuzları ... Göletler ... Havuz içi Liner Kaplama

"Prefabrik Havuz"
Kulvarında 15. yılımız

E-Broşür


     Neden Prefabrik Havuz ?

madde işareti Betonarme yapım tekniğinin getirdiği külfetlerin hiçbiri Prefabrik havuz tekniğinde yoktur,
madde işareti Yatırım maliyeti betonarme havuzlara göre minimum %30 daha düşüktür,
madde işareti Kimyasal harcanımı fayans yada mozaik kaplı havuzlara göre %50 daha azdır,

   

    Havuz Üst Örtüleri

Havuz örtüsü Yağmur suyunu süzmek ve çevreden gelen toz toprak,ağaçlardan dökülen polen ve yaprak gibi cisimlerin suya intikalini engellemek ve motoru koruma amaçlı kullanılır. Üzerinde biriken yaprak vs. gibi cisimler kepçe ile kolayca toplanır.

    

Bilgi Bankası

Bakım, kimyasal, sağlık gibi havuzla ilgili bilgiler...

    
 

SİSTEMPOOL tanıtım CD miz

Ödeme kolaylığı

Kredi kartınıza uygun taksitler...

altın fiyatları
Satış Temsilciliği için tıklayın

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

CV Yollamak için Tıklayınız

 
   
Yüzme Havuzu ve Klor

Klor kimya sanayinin temel hammaddelerinden birisi olup çok geniş bir kullanım alanına sahiptir.


 
   
Neredeyiz?

 

 
   
E-Broşür

SİSTEMPOOL tanıtım CD miz

 

Copyright © 2005 - 2012 Sistem Havuz CS Hidrodinamik Enerji ve Prefabrik Havuz Sistemleri Sanayi ve Tic.Ltd.Şti . Designed by Mescomedia